Purple Beach
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Purple Beach

The beach is in our blood. Everyone in our family returns to the beach instinctively, just like the sea turtles.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sâmbătă , "dimineaţa"...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Raiden

Raiden


Mesaje : 9
Data de inscriere : 20/02/2010

Sâmbătă , "dimineaţa"... Empty
MesajSubiect: Sâmbătă , "dimineaţa"...   Sâmbătă , "dimineaţa"... EmptyDum Feb 21, 2010 3:22 am

Era dimineaţă , doar pentru el , evident , căci limbile ceasului indicau ora 11:30.Se tot rostogolea prin pat , luând şi cearseaful după el , deranjat de lumina puternică din încăpere.Telefonul zăcea pe parchet fără viaţă , bateria sa fiind la o mică distanţă de el , avusese un contact direct cu peretele cu câteva ore în urmă când îndrăznise să sune la ora 8.
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 8
Data de inscriere : 20/02/2010

Sâmbătă , "dimineaţa"... Empty
MesajSubiect: Re: Sâmbătă , "dimineaţa"...   Sâmbătă , "dimineaţa"... EmptyDum Feb 21, 2010 3:28 am

'Pocni' cateva chestii prin bucatarie, strambandu-se si la cel mai mic zgomot. Era constient ca [,] colegul lui inca doarme si nu dorea sa ia locul alarmei.
- " Aham... mai bine te nasteai ceas si nu om...!"
Isi aminti 'soarta' cruda a ceasurilor si isi schimba ideea:
-" Mai bine nu te nasti ceas!"
Intr-un final, isi lua o cutie de suc din frigider, si se aseza la masa, de unde o dadu pe gat.
Sus In jos
Raiden

Raiden


Mesaje : 9
Data de inscriere : 20/02/2010

Sâmbătă , "dimineaţa"... Empty
MesajSubiect: Re: Sâmbătă , "dimineaţa"...   Sâmbătă , "dimineaţa"... EmptyDum Feb 21, 2010 3:38 am

Continuă să se fâţâie , până când alunecă de pe suprafaţa moale a patului pe parchetul tare şi rece.Nu se mişcă vreun centimetru , ci îşi duse mâinile la ochi , frecându-i puţin ca să poată avea imaginea mai clară.
-Auch...spatele meu...şi mai e şi rece pe deasupra...mormăi el nemulţumit , având doar boxerii pe el.Privi tavanul , avea poziţia perfectă pentru a face asta şi scăpa un oftat , căci nu prea îi mai venea să se ridice , din cauza lenei puternice care o avea dimineaţa şi din cauza contactului neplăcut cu parchetul care îl moleşise şi mai mult.
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 8
Data de inscriere : 20/02/2010

Sâmbătă , "dimineaţa"... Empty
MesajSubiect: Re: Sâmbătă , "dimineaţa"...   Sâmbătă , "dimineaţa"... EmptyDum Feb 21, 2010 3:43 am

Se sperie usor cand auzi bubuitul, tremurand usor si astfel scapa cutia cu suc pe suprafata mesei.
- " Phiu.. acum stiu ce-a bubuit!" reconstitui acesta faptele din toate diminetile precedente si se ridica de la masa, incepand sa caute un anume lucru' cu care sa stearga suprafata mesei.
Dupa ce termina cu lucrul acesta, se gandi sa vada daca baiatul e in regula, asa ca urca scarile pana ce ajunse in preajma usii sale. Ciocani incet si astepta.
Sus In jos
Raiden

Raiden


Mesaje : 9
Data de inscriere : 20/02/2010

Sâmbătă , "dimineaţa"... Empty
MesajSubiect: Re: Sâmbătă , "dimineaţa"...   Sâmbătă , "dimineaţa"... EmptyDum Feb 21, 2010 3:54 am

Se chinui apoi , lăsându-şi capul mai pe spate şi privind spre uşă unde auzi bătaia slabă.
-Intră! zise el aşteptând să se deschidă uşa.Şi ţi-am zis că nu-i nevoie să baţi atât în uşa aia...Îşi roti apoi privirea prin cameră , amintindu-şi ce-i făcuse mobilul , îl văzu apoi aproape de perete şi cam decedat."Sper că doar bateria a sărit , m-am săturat să tot cumpăr telefoane".
După ce băiatul intră , replică:
-Dai şi tu un beep la pompieri? să vină să mă ridice.
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 8
Data de inscriere : 20/02/2010

Sâmbătă , "dimineaţa"... Empty
MesajSubiect: Re: Sâmbătă , "dimineaţa"...   Sâmbătă , "dimineaţa"... EmptyDum Feb 21, 2010 5:23 am

Se uita inspre baiatul ce zacea pe jos si se abtinu sa nu rada. Facu cativa pasi si veni in apropierea sa, spusand:
- Pompierii sunt ocupati cu treburi mai importante nu sa-ti stinga tie lenea! Hai sa te ajut ! replica acesta intinzand mana catre baiatul de jos si zambi incet.
Prin treacat zari si aparatura ce a avut ghionionul de-a intra pe mana celuilalt.
- Vai vai nenorocitele lucruri fara viata.
Sus In jos
Raiden

Raiden


Mesaje : 9
Data de inscriere : 20/02/2010

Sâmbătă , "dimineaţa"... Empty
MesajSubiect: Re: Sâmbătă , "dimineaţa"...   Sâmbătă , "dimineaţa"... EmptyDum Feb 21, 2010 10:44 am

-Pff cum să aibe treburi mai importante?Atunci îi dau în judecată , că nu ia în considerare bolnavii de lene cronică!replică hotărât şi încercând să pară serios , însă nu prea reuşea. Thank you!ca de obicei eşti un dulce!zâmbi în timp ce-i prinse mâna şi reuşi cam greu să se ridice în picioare. Afişă apoi un zâmbet mai ciudat şi îl împinse puţin până căzu pe pat , urcându-se apoi deasupra lui.
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 8
Data de inscriere : 20/02/2010

Sâmbătă , "dimineaţa"... Empty
MesajSubiect: Re: Sâmbătă , "dimineaţa"...   Sâmbătă , "dimineaţa"... EmptyDum Feb 21, 2010 11:20 am

- Cum se face ca lene sa ma trantesti pe mine pe pat nu ai niciodata ? intreba baiatul uitandu-se in directia celuilalt, amintindu-si pe rand de vorbele precedente ale colegului sau.
Nu se putu abtine prea mult si rase usor, apoi masca lucrul acesta cu un zambet, iar intr-un final ajunse sa inghita in sec, la faptul ca tanarul era deasupra asa.
- " Asta nu e bine... asta nu e deloc bine!"
Sus In jos
Raiden

Raiden


Mesaje : 9
Data de inscriere : 20/02/2010

Sâmbătă , "dimineaţa"... Empty
MesajSubiect: Re: Sâmbătă , "dimineaţa"...   Sâmbătă , "dimineaţa"... EmptyDum Feb 21, 2010 1:17 pm

-Uhm asta e cu totul şi cu totul altă poveste , nu îmi e lene să fac lucrurile care îmi plac. Băgă un zâmbet inocent , cum numai el putea truca , în timp ce îşi lipi fruntea de a lui , privindu-l insistent în ochi şi fiind puţin amuzat în sinea sa de tensiunea lui. Îşi strecură o mână pe sub bluza lui , masându-i uşor abdomenul apoi urcă apucându-i unul dintre sfârcuri între degete , strângându-l uşor şi alungindu-l.
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 8
Data de inscriere : 20/02/2010

Sâmbătă , "dimineaţa"... Empty
MesajSubiect: Re: Sâmbătă , "dimineaţa"...   Sâmbătă , "dimineaţa"... EmptyDum Feb 21, 2010 1:28 pm

- "Desigur...!" isi imprima acesta ideea in capul sau, lasand-o acolo.
- " Tot nu s-a prins ca nu-i sta inocent !" era tanarul putin suparat pe faptul ca baiatul putea disimula, iar lui, nu-i iesea niciodata sa minta.
In momentul in care se zari privit, obrajii acestuia se incalzira. Tremura in momentul in care simti mana celuilalt pe abdomenul sau, iar in momentul in care acesta il stranse, se intarata imediat, scapandu-se, totodata si cu un usor suspin.
Sus In jos
Raiden

Raiden


Mesaje : 9
Data de inscriere : 20/02/2010

Sâmbătă , "dimineaţa"... Empty
MesajSubiect: Re: Sâmbătă , "dimineaţa"...   Sâmbătă , "dimineaţa"... EmptyDum Feb 21, 2010 3:22 pm

-Şi totuşi să ştii că porţi cam multe haine , atât de dimineaţă.Pff deja te-ai înroşit , huh?întrebă el încă privindu-i atent chipul , apropiindu-se mai mult de faţa lui , limba lui începând să se joace acum pe buzele băiatului. Continuă să-i apese sfârcul care începuse să se întărească , în timp ce un zâmbet pervers îi străfulgeră rapid faţa , având grijă să-l şteargă rapid însă şi să spună:
-Cineva s-a excitat...continuă să-i lingă buzele.
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 8
Data de inscriere : 20/02/2010

Sâmbătă , "dimineaţa"... Empty
MesajSubiect: Re: Sâmbătă , "dimineaţa"...   Sâmbătă , "dimineaţa"... EmptyLun Feb 22, 2010 8:22 am

- Eh ma compari cu tine la faptul cu caldurile noaptea incat sa raman numai in boxeri ?
Isi atinse usor chipul cand celalt ii zise ca se inrosi si simti caldura chiar in mainile sale.
- Nu-i adevarat, e prea cald in camera! isi lua acesta inapoi mana, dar apoi isi dadu seama de haine.
- " Proasta scuza ti-ai mai gasit Hero!"
Simtind substanta umeda ce dadea pe buzele sale, de ceva vreme, pana ce acesta cedase, nemaputandu-se abtine si dezprinzandu-le.
Se colora si mai tare cand ii zise de excitat.
- "Pentru ca stii cum s-o faci!"
Sus In jos
Raiden

Raiden


Mesaje : 9
Data de inscriere : 20/02/2010

Sâmbătă , "dimineaţa"... Empty
MesajSubiect: Re: Sâmbătă , "dimineaţa"...   Sâmbătă , "dimineaţa"... EmptyLun Feb 22, 2010 3:52 pm

-Pff dar nu am călduri , cel puţin aşa cred...sau poate am?Îl privi cum îşi atinge faţa cu mâinile , probabil acum se ruşinase şi mai mult.Negă apoi faptul că ar fi roşit , scuzându-se că e prea cald în cameră , poate nu realizasese dar se contrazisese singur , dacă îi era într-adevăr cald se putea dezbrăca cum de altfel era şi el.Chicoti uşor apoi , observându-l aşa de încurcat.
Continuase să se joace cu limbuţa peste buzele lui , provocându-l şi până la urmă cedase , desprinzându-le şi lăsându-i acum loc de intrare în interiorul fierbinte şi umed al gurii sale , o mişcă încet la început , apoi din ce în ce mai violent , nedorind să lase vreun loc neexplorat de limba sa perversă.Se plimbă în continuare prin interior până o găsi pe a lui şi începu să o împingă , frecându-se de ea.Mâna de sub tricoul său , desena cercuri pe pielea lui fină , de la baza gâtului până la abdomen , cealaltă mână se ocupă de pantalonii lui , deschizându-le rapid şliţul şi trăgându-i în jos apoi îi aruncă pe undeva prin cameră , depinde pe ce nimeriseră , se auzise un zgomot la impact însă nu-i dădu atenţie.
Sus In jos
Hero Jaejoong

Hero Jaejoong


Mesaje : 8
Data de inscriere : 20/02/2010

Sâmbătă , "dimineaţa"... Empty
MesajSubiect: Re: Sâmbătă , "dimineaţa"...   Sâmbătă , "dimineaţa"... EmptyMar Feb 23, 2010 10:00 am

- " Da cum sa nu ai tu calduri !" dori tanarul sa-si spuna ideea cu voce tare, dar simti atingerea limbilor si se lasa captivat de lucrul acesta.
- " Hmm prea mult..!" incepu baiatul deja sa vibreze datorita atingerilor celuilalt.
Isi ridica incet un picior mai sus, in momentul in care isi simti bazinul expus, incercand sa nu se gandeasca la lucrul acesta.
Vroia sa-l cuprinda in jurul gatului, insa realisase ca lucrul acesta il va face si mai rosu la chip, asa ca renunta imediat la ideee.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sâmbătă , "dimineaţa"... Empty
MesajSubiect: Re: Sâmbătă , "dimineaţa"...   Sâmbătă , "dimineaţa"... Empty

Sus In jos
 
Sâmbătă , "dimineaţa"...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pisica trasa de coada... -.-"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Purple Beach  :: Manhattan Beach :: Beach houses :: Devil's kiss-
Mergi direct la: