Purple Beach
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Purple Beach

The beach is in our blood. Everyone in our family returns to the beach instinctively, just like the sea turtles.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Dăăăă...si eu pe aici x.X

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Ayilin.

Ayilin.


Mesaje : 43
Data de inscriere : 20/02/2010

Dăăăă...si eu pe aici x.X Empty
MesajSubiect: Dăăăă...si eu pe aici x.X   Dăăăă...si eu pe aici x.X EmptyDum Feb 21, 2010 10:36 am

Pai...as prefera sa imi spuneti Melcu' ;]
Traiesc intr-un oras de cacat.Se numeste Oltenita [=..
ATENTIE...urmatoare cuvinte pot dauna grav sanatatii.
Ador, ador...
nebunia,prostia,tampenia,prosteala,castile,emo,conversii,rozul,negru',sa nu mai ies de la pc,sa ascult muzica,maimutoii de plus,zilele funny,rasul,forumurile,RPG'ul,cerceii [=,emoticoanele,Kiro,Bill,Justin Bieber,desenele animate,pozele,mess'u,prietenii,culrileee,Hello Kitty,lenea,distractia
Sunt multee...dar in mare parte astea

Deci:
.Melc' isi iubeste prietenii.Melc' e obsedata de:Kiro,Bill,Tom and Justin <33.Melc' asculta Brokencyde.Melc' e obsedata de forumuri rpg.Melc' ii place roz si negru.Mec' sta toata ziua la calculator.Melc' iubeste vacantele lungi.Melc' iubeste vara.Melc' o adora pe Kipi.Melc' uraste persoanele care daca afla de cineva dpa se dau repede mari fane'fani.Melc' uraste persoanele proaste alea in sensu' rau.Melc' iubeste emoticoanele.Melc' ii plac emo.Melc' isi iubeste geanta colorataaaa <33.Melc' ii plac lucrurile ciudate.Melc' ii place sa viseze.Melc' o uraste pe Hannah Montana.Melc' isi iubeste ursul de la Iuliz'u.Melc' iubeste melodiile de la Tokio Hotel.Melc' uraste franceza.Melc' ii place la scoala.Melc' se cearta mereu cu Tibi.Melc' isi adora colegii, doar pe unii ca ceilalti sunt RATATI!.Melc' adora ficurile cu Cb.Melc' e ea si atat..Melc' asculta muzica non-stop.Melc' e nebuna.Melc' vrea pierceing.Melc' iubeste imaginatia.Melc' de asta isi foloseste imaginatia.Melc' iubeste culorile in haos.
Pa'.
ali_alinutza98 sau x_melcu[id]
Sus In jos
June .

June .


Mesaje : 203
Data de inscriere : 20/02/2010

Dăăăă...si eu pe aici x.X Empty
MesajSubiect: Re: Dăăăă...si eu pe aici x.X   Dăăăă...si eu pe aici x.X EmptyDum Feb 21, 2010 10:38 am

Hei melcushoru` >;d<
Welcome ;x
Sus In jos
Ayilin.

Ayilin.


Mesaje : 43
Data de inscriere : 20/02/2010

Dăăăă...si eu pe aici x.X Empty
MesajSubiect: Re: Dăăăă...si eu pe aici x.X   Dăăăă...si eu pe aici x.X EmptyDum Feb 21, 2010 10:44 am

thx >;d<
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 94
Data de inscriere : 13/02/2010
Varsta : 33

Dăăăă...si eu pe aici x.X Empty
MesajSubiect: Re: Dăăăă...si eu pe aici x.X   Dăăăă...si eu pe aici x.X EmptyDum Feb 21, 2010 10:52 am

Welcome...Melc'! xD Sper să te distrezi pe aici şi happy posting ! >;d<
Sus In jos
https://purple-beach.forumgratuit.ro
Alex.

Alex.


Mesaje : 63
Data de inscriere : 20/02/2010

Dăăăă...si eu pe aici x.X Empty
MesajSubiect: Re: Dăăăă...si eu pe aici x.X   Dăăăă...si eu pe aici x.X EmptyDum Feb 21, 2010 12:07 pm

Iubitaaaaaaaaa.:X:X:]]
Joke,beyb!:]]]]
Stii ca e my crazy!:]]]
And,welcom' bbaaa:X:X nyappy posting,have funn,etc,ma doare lenea!=_="
Sus In jos
June .

June .


Mesaje : 203
Data de inscriere : 20/02/2010

Dăăăă...si eu pe aici x.X Empty
MesajSubiect: Re: Dăăăă...si eu pe aici x.X   Dăăăă...si eu pe aici x.X EmptyDum Feb 21, 2010 12:08 pm

M-am speriat :]]
Vezi ca sunt geloasa :]]
Aniwi ;x
Again
Welcome ;]]
Sus In jos
Alex.

Alex.


Mesaje : 63
Data de inscriere : 20/02/2010

Dăăăă...si eu pe aici x.X Empty
MesajSubiect: Re: Dăăăă...si eu pe aici x.X   Dăăăă...si eu pe aici x.X EmptyDum Feb 21, 2010 12:09 pm

Nu ai de ce sa fi geloasa,beyb!:">
Tu esti may beyb!:X:X:">:]]
Sus In jos
June .

June .


Mesaje : 203
Data de inscriere : 20/02/2010

Dăăăă...si eu pe aici x.X Empty
MesajSubiect: Re: Dăăăă...si eu pe aici x.X   Dăăăă...si eu pe aici x.X EmptyDum Feb 21, 2010 12:11 pm

;;]
Asa ;x;x
<33
Se stie :">
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dăăăă...si eu pe aici x.X Empty
MesajSubiect: Re: Dăăăă...si eu pe aici x.X   Dăăăă...si eu pe aici x.X Empty

Sus In jos
 
Dăăăă...si eu pe aici x.X
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Purple Beach  :: Administrare :: Welcome-
Mergi direct la: