Purple Beach
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Purple Beach

The beach is in our blood. Everyone in our family returns to the beach instinctively, just like the sea turtles.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ...We stole your heart...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Ami Kimura

Ami Kimura


Mesaje : 36
Data de inscriere : 13/02/2010

...We stole your heart... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...We stole your heart...   ...We stole your heart... - Pagina 2 EmptyDum Feb 21, 2010 6:35 am

Nu ii mai raspunse nimic fetei tragandu-si cearceaful peste ea din cauza razelor de soare. Se rostologi prin pat de cateva ori incercand sa adoarma din nou, dar fara succes"mda.mersi Sung ca mai lasat sa dorm" isi spuse fata frustrata in gand apoi se ridica din pat indreptandu-se spre camera ei pentru a se schimba
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 94
Data de inscriere : 13/02/2010
Varsta : 33

...We stole your heart... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...We stole your heart...   ...We stole your heart... - Pagina 2 EmptyDum Feb 21, 2010 6:44 am

-Lalalala! Dă-i cu paru,dă-i băiete,hăăăi!! Începu să râdă apoi apăsă butonul roşu cu degetul mare de la picior ca să oprească aspiratorul. Cred că vocea ei răsuna prin toată casa.Mă rog.Continuă să cânte în timp ce duse aspiratorul la loc şi începu să prăjească cartofii.
-Mămicuţă da' repede vă mai prăjiţi.Zise fata,observând că deja s-au prăjit cartofii. Îi luă de pe aragaz şi începu să îi pună în farfurii.
-Amiiii!!!Vino să mănânci,că am făcut mâncarea. Vrei şi ketchup ?
Sus In jos
https://purple-beach.forumgratuit.ro
Ami Kimura

Ami Kimura


Mesaje : 36
Data de inscriere : 13/02/2010

...We stole your heart... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...We stole your heart...   ...We stole your heart... - Pagina 2 EmptyDum Feb 21, 2010 6:55 am

Deschise usa dulapului pentru a-si lua haine.Scoase din dulap un tricou lung si larg, apoi scoase un prosop.Statu putin pe ganduri..apoi se indrepta spre baie frecandu-se la ochii. Intra la dus, iar din cauza zgomotului produs de picaturile de apa nu mai auzi strigatele lui Sung.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 94
Data de inscriere : 13/02/2010
Varsta : 33

...We stole your heart... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...We stole your heart...   ...We stole your heart... - Pagina 2 EmptyDum Feb 21, 2010 7:00 am

-Bine,nu vrei.Să ştii că rămâne farfuria pe masă,în caz că o să ţi se facă foame.Se aşeză pe un scaun,fără niciun stres,şi începu să mănânce cu poftă. Îşi înmuiase un cartof în ketchup apoi îl privi minute îndelungate. Frumos.Un roşu aşa aprins ! Nemaipomenit ! Îşi scutură capul şi muşcă din cartof de câteva ori,până îl termină. Se ridică,luându-şi farfuria în mână şi se duse să o spele.Dădu drumul la apa cristalină să curgă şi începu să frece de zor farfuria de parcă ar fi murdărit-o îngrozitor de rău.
Sus In jos
https://purple-beach.forumgratuit.ro
Ami Kimura

Ami Kimura


Mesaje : 36
Data de inscriere : 13/02/2010

...We stole your heart... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...We stole your heart...   ...We stole your heart... - Pagina 2 EmptyDum Feb 21, 2010 7:10 am

Lasa apa sa-i curga pe trup minute indelungate.Era chiar relaxant, dupa noaptea ce o avusese. Isi de la dus,se sterse de apa apoi se infasura in prosop si se duse in camera pentru a se imbraca.
"Oare ce o face Sung?" gandi fata in timp ce se imbraca
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 94
Data de inscriere : 13/02/2010
Varsta : 33

...We stole your heart... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...We stole your heart...   ...We stole your heart... - Pagina 2 EmptyDum Feb 21, 2010 7:12 am

-Wohoo!! Ridică pumnul în aer,victorioasă de parcă ar fi câştigat ceva.Ei bine,n-a câştigat nimic,doar a terminat de spălat farfuria.
-După părerea mea,ar trebui să vii să mănânci!O să se răcească şi nu o să-ţi mai placă.Plus că după băutură merge o mâncare bună.Începu să ţipe,îndeajuns de tare încât să o audă fata.
Sus In jos
https://purple-beach.forumgratuit.ro
Ami Kimura

Ami Kimura


Mesaje : 36
Data de inscriere : 13/02/2010

...We stole your heart... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...We stole your heart...   ...We stole your heart... - Pagina 2 EmptyDum Feb 21, 2010 7:28 am

-Si tocmai ma gandeam la ea..poi se putea sa nu tipe..nu! incepu fata sa comenteze stiind ca Sung nu o aude. Isi sterse parul mai bine de apa prinzandu-l apoi cu o clama.
-Acum chiar ca mi-a trecut somnul de tot! incepu sa rada iesind din camera ducandu-se la bucatarie.
-Asa-i ca iti-a fost dor de mine? intreba fata cu o fericire inexblicabila pe fata
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 94
Data de inscriere : 13/02/2010
Varsta : 33

...We stole your heart... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...We stole your heart...   ...We stole your heart... - Pagina 2 EmptyDum Feb 21, 2010 7:31 am

-Normal că mi-a fost dor de tine,bre ! Cum să nu-mi fie? Tu crecă te-ai rupt de doru' meu. Pofta bună ! Eu mă pun să fac mizerie la loc.Începu să râdă uşor în timp ce se trânti pe canapea,butonând telecomanda şi lăsă pe un post cu muzică.
-Sper să-ţi placă. Ketchup'u' e lângă chiuvetă,dacă vrei.
Sus In jos
https://purple-beach.forumgratuit.ro
Ami Kimura

Ami Kimura


Mesaje : 36
Data de inscriere : 13/02/2010

...We stole your heart... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...We stole your heart...   ...We stole your heart... - Pagina 2 EmptyDum Feb 21, 2010 7:51 am

-Vai multumesc ca ai facut mancare..dar stii ca nu trebuia sa faci asta...nu imi e foame! replica zambind prosteste.
-Hey sa stii ca si mie mi-a fost dor de tine...cred! Incepu sa se uite prin frigider de unde isi lua o doza de suc si se duse dupa fata.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 94
Data de inscriere : 13/02/2010
Varsta : 33

...We stole your heart... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...We stole your heart...   ...We stole your heart... - Pagina 2 EmptyDum Feb 21, 2010 7:54 am

-CE?!Nu ţi-e foame? Te omooor! Da' las' că mănânci tu mai încolo...O să ţi se facă foame. Schimbă canalul oprind la un film.
-Mă întreb cum s-o numi.Şi ce gen o fi. Dădu din umeri,apoi o privi pe fată.
Sus In jos
https://purple-beach.forumgratuit.ro
Ami Kimura

Ami Kimura


Mesaje : 36
Data de inscriere : 13/02/2010

...We stole your heart... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...We stole your heart...   ...We stole your heart... - Pagina 2 EmptyDum Feb 21, 2010 8:02 am

Incepu sa rada iar prosteste desfacand doza de suc.
-Poi nu stiu ..poate e..xxx! replica fata privind tavanul apoi se aseaza pe canapea langa satena.
-Auzi ai vazut mp4 meu pe undeva..ca nu-l mai gasesc!
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 94
Data de inscriere : 13/02/2010
Varsta : 33

...We stole your heart... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...We stole your heart...   ...We stole your heart... - Pagina 2 EmptyDum Feb 21, 2010 8:04 am

-Hăis cia la cocină ! Cum xxx?Tu te uiţi la ele,da' io nu! Şi parcă ţi-am văzut mp4-ul.Prin săculeţul de la aspirator...Începu să râdă,apoi mută canalul.Am glumit.Nu l-am văzut.
Sus In jos
https://purple-beach.forumgratuit.ro
Ami Kimura

Ami Kimura


Mesaje : 36
Data de inscriere : 13/02/2010

...We stole your heart... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...We stole your heart...   ...We stole your heart... - Pagina 2 EmptyDum Feb 21, 2010 8:10 am

-Iote da ce repede sa enervat! Nu-mi spune tu mie ca nu te uiti.lasa ca stiu eu ca te uiti si tu! Ceee maaa? Unde e? incepu sa tipe dar se calma cand auzi ca nu-l vazuse. Tu vrei sa fac infart aici? N-ai mila de mine ca sunt mai mica ca tine? spuse fata cu o fata de catelus
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 94
Data de inscriere : 13/02/2010
Varsta : 33

...We stole your heart... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...We stole your heart...   ...We stole your heart... - Pagina 2 EmptyDum Feb 21, 2010 8:17 am

-Eu mă uit?Pff.Da' cin' te-o amăgit,bre? Făcu ochii mari şi ridică o sprânceană,în timp ce aruncă cu perna în ea. Şi nu am milă de tine fiindcă eşti mai mică.Lasă că îţi iau eu altu' dacă chiar nu ţi-l găseşti...
Sus In jos
https://purple-beach.forumgratuit.ro
Ami Kimura

Ami Kimura


Mesaje : 36
Data de inscriere : 13/02/2010

...We stole your heart... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...We stole your heart...   ...We stole your heart... - Pagina 2 EmptyDum Feb 21, 2010 8:23 am

-Tu mai amagit bre...stii ceva? Eu am cam inmceput sa ma plictisesc alege si tu in canal si lasa-l acolo numai plimba tv'ul atat ca oboseste si el..si da-te mai incolo sa stau si eu! O impinse pe fata pentru as face loc.
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 94
Data de inscriere : 13/02/2010
Varsta : 33

...We stole your heart... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...We stole your heart...   ...We stole your heart... - Pagina 2 EmptyDum Feb 21, 2010 8:28 am

-Bine mă.Începu iar să schimbe şi lăsă pe un post cu Tom şi Jerry.
-Tom şi Jerry!!De când nu m-am mai uitat la eiii!!!Vai ! Se simţi împinsă şi se strâmbă puţin la fată. Bă da ce mare eşti ! Băutura aia te-a umflat ! Începu să râdă,uitându-se la tv.
Sus In jos
https://purple-beach.forumgratuit.ro
Ami Kimura

Ami Kimura


Mesaje : 36
Data de inscriere : 13/02/2010

...We stole your heart... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...We stole your heart...   ...We stole your heart... - Pagina 2 EmptyDum Feb 21, 2010 8:41 am

-Iote ma nene unde a lasat.Pe desene...schimba baa! incepu sa comenteze luand perna si aruncand-o in fata.
-Mai grasa ca tine nu's sa stii!
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 94
Data de inscriere : 13/02/2010
Varsta : 33

...We stole your heart... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...We stole your heart...   ...We stole your heart... - Pagina 2 EmptyDum Feb 21, 2010 8:47 am

-Da-mi plac desenele.Spuse,pe un ton de copil nevinovat. Ba eşti !Că mănânci toate porcăriile pe care eu le-aş arunca ! Na ! Dă-te că tre' să spun.Las aci! La desene.O ciupi de picior,apoi zâmbi prosteşte şi se prefăcu că se sperie.
-Hii...Pardon,săru'mâna! Începu să râdă.
Sus In jos
https://purple-beach.forumgratuit.ro
Ami Kimura

Ami Kimura


Mesaje : 36
Data de inscriere : 13/02/2010

...We stole your heart... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...We stole your heart...   ...We stole your heart... - Pagina 2 EmptyMier Feb 24, 2010 1:10 am

Isi trase piciorul langa ea din cauza ciupiturii data de fata.
-Hey doare ! spuse fata masandu-si usor piciorul.Bine lasa pe desene..o sa ma uit la ce te uiti si tu! replica din nou fata de data aceasta oftand, punandu-si capul pe una din pernele ce se aflau pe canapea.
-Imi mai poti da o perna te rog?
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 94
Data de inscriere : 13/02/2010
Varsta : 33

...We stole your heart... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...We stole your heart...   ...We stole your heart... - Pagina 2 EmptyMier Feb 24, 2010 4:36 am

-Da' ce altceva mai vrei ? Na ! Îi aruncă o pernă direct în faţă apoi zâmbi scurt şi îşi aţinti privirea către ecranul televizorului. Începu să râdă de ceea ce vedea,iar din când în când se mai uită şi la Ami.
Sus In jos
https://purple-beach.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





...We stole your heart... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...We stole your heart...   ...We stole your heart... - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
...We stole your heart...
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Purple Beach  :: Houses/Apartaments :: Houses :: ...Field Of Innocence...-
Mergi direct la: