Purple Beach
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Purple Beach

The beach is in our blood. Everyone in our family returns to the beach instinctively, just like the sea turtles.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii.

In jos 
+2
Choi Sung Hyo
Alex.
6 participanți
AutorMesaj
Alex.

Alex.


Mesaje : 63
Data de inscriere : 20/02/2010

Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii. Empty
MesajSubiect: Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii.   Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii. EmptySam Feb 20, 2010 12:46 pm

`ello,bai .. ba da' mi-am ales si eo cand
sa imi fac prezentarea .. >>" .. Mdea,in fine.. I'm ..
i'm..i'm..ziceti-mi Alex,ca me lene sa dau nume,dăă..[-x I'm....years
old..nu va gandac pa voi cati ani am eu .. I love you In fine..! I'm so crazy dupa funkysm :-l .. Mdea,ciudat,a?O.O" .. Ador acadelelele! Twisted Evil Sa nu va ganditi la prostioare...!:-l And sure..I'm a girl! T_T .. [] Well .... DECI! .. Sa zic cateva,despre mine..??Question? Cred ca da .. !

Funky Adola pa bebe'u ei mic si prost Paul <333[care are cam 17 ani >>"]
Funky Adolaa tenesii [deaia are vreo 5 perechi in dulap .. ]
Funky Adolla sa fie funky ..
Funky Adolla roz'u ..
Funky Adolla sa isi faca poze <33
Funky Adolla sa se prosteasca..
Funky Adolla sa faca misto de cineva..>;]
Funky Adolla sa rada ;D
Funky Adolla copii mici <33
Funky Adolla sa iasa pe afara..
Funky Adolla clubu' Zebrano .. <33
Funky Adolla Hello Kitty [cateodata..:-l]
Funky Adolla sa doarma .. [now]
Funky Adolla sa nu isi incalce orgoliu`[-x
Funky Adolla multe da' ii e lene sa scrie..! :]]
Funky Adolla sa ii spuna cinva ca are dreptate .. >;]

Funky urasteee ..pitipoancele!.
Funky uraste cerceii mari! :-l
Funky uraste emo-izii..
Funky uraste muzica country [-x
Funky uraste un bou..si anume LAUR! [-x
Funky uraste sa o critice cineva..
Funky uraste ca cineva sa se dea mai bun da' defapt sa nu fie..I love you
Funky uraste legumele ..X(X(X
Funky uraste .. coca'
Funky uraste hi5'urile de coca/pitzi.
Funky uraste tot ce e legat de coca/pitzi
Funky uraste sa-si faca prieteni coca/pitzi
Funky uraste sa o critice cineva..>>" [treaba de orgoliu...]
Funky uraste adidasii..[-x
Funky uraste cizmele [-x
Funky uraste culoarea cacaniu`[-x

Funky nu e lezbi,da' iubeste pe .. ::
-Onyy <33
-Rebbeeee`What a Face
-Beibb`Lolitha
-Ciufulicix =]]
-Sonn`
-Candva il iubea si pa Laur da' acuma no .. [-x
-Dydy..
-Byby`<33
-Iulizz`[ambele`:]] ]
-Funky a Mare`<33 [crystyna ;x;x]
-Si nu in ultimu' rand .. luveste pa Paul! ;x;x

Funky vrea un pyerce ca Inna Twisted Evil
Funky a uitat sa spuna ca iubeste muzica house`<33
Funky asculta::
Inna,Lady Gaga,Dario Zack,Dj Andy,Fly Project,Alexunder
Base,Frissco,Dony,Pink room si Antonia,Bob Taylor,Play & Win
,Deepside Deejays,Dj Assd,Dj Layla,Jordin Sparks,Tony Ray şi alţii ..
Da' nu in ultimu` rand::
-FUNKY ADORA TRUPA PARAMOREE!:33333
Sus In jos
Choi Sung Hyo
Admin
Choi Sung Hyo


Mesaje : 94
Data de inscriere : 13/02/2010
Varsta : 33

Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii. Empty
MesajSubiect: Re: Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii.   Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii. EmptySam Feb 20, 2010 12:53 pm

Hey! Welcome Alex! Sper să te distrezi pe-aici!Happy posting şi tot spanacu' !
Sus In jos
https://purple-beach.forumgratuit.ro
June .

June .


Mesaje : 203
Data de inscriere : 20/02/2010

Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii. Empty
MesajSubiect: Re: Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii.   Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii. EmptySam Feb 20, 2010 1:25 pm

Beib` >;d<
Bine ai venit ;;]
;X
Sti si tu restu` povesti <3
Sus In jos
Ami Kimura

Ami Kimura


Mesaje : 36
Data de inscriere : 13/02/2010

Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii. Empty
MesajSubiect: Re: Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii.   Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii. EmptySam Feb 20, 2010 1:53 pm

Iote iar sunt ultima la welcome asa sa revenim

Heya ..!!
Welcome here Alex! >Very Happy<
Sus In jos
Alex.

Alex.


Mesaje : 63
Data de inscriere : 20/02/2010

Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii. Empty
MesajSubiect: Re: Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii.   Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii. EmptyDum Feb 21, 2010 5:44 am

Thx,all!..
And,BEIB!:3333..
Luv iu,baby!*hug*
And,again,thx.
Sus In jos
Walter

Walter


Mesaje : 385
Data de inscriere : 20/02/2010

Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii. Empty
MesajSubiect: Re: Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii.   Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii. EmptyDum Feb 21, 2010 5:51 am

Welcome ba cuaie! >;d<
Sus In jos
Alex.

Alex.


Mesaje : 63
Data de inscriere : 20/02/2010

Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii. Empty
MesajSubiect: Re: Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii.   Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii. EmptyDum Feb 21, 2010 5:54 am

Iaute'l si pa cuaie al meu!:X:X
Mersi,cuaie..*hug*
Sus In jos
Ryan

Ryan


Mesaje : 30
Data de inscriere : 20/02/2010

Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii. Empty
MesajSubiect: Re: Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii.   Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii. EmptyDum Feb 21, 2010 9:36 am

Sallz bai pe aici Alex! >;d<. Ce faci cuaie, teai plictisit pe mess? =]]. Nah. Just joking :d. Bine ai venit pe aici.
Sus In jos
Alex.

Alex.


Mesaje : 63
Data de inscriere : 20/02/2010

Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii. Empty
MesajSubiect: Re: Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii.   Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii. EmptyDum Feb 21, 2010 12:06 pm

Ahea,da' eo ti`am dat forumu`cuaie,=]]]
Aniwey,mersi pt welcom,băă!:X:X
Sus In jos
Continut sponsorizat





Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii. Empty
MesajSubiect: Re: Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii.   Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii. Empty

Sus In jos
 
Funky aterizeaza in direct,live si cum vreti voi..b-) nu aplaudati,dati cu banii.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Funky.[he is a illegal boy.]
» Dirty doll and funky toyz !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Purple Beach  :: Administrare :: Welcome-
Mergi direct la: