Purple Beach
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Purple Beach

The beach is in our blood. Everyone in our family returns to the beach instinctively, just like the sea turtles.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pe gheata d'oh!

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
June .

June .


Mesaje : 203
Data de inscriere : 20/02/2010

Pe gheata d'oh! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pe gheata d'oh!   Pe gheata d'oh! - Pagina 4 EmptyDum Feb 21, 2010 1:08 pm

-Ce sa povestim ? Cum a fost cea mai groaznica intalnire a ta ?
Sus In jos
Sami

Sami


Mesaje : 201
Data de inscriere : 20/02/2010

Pe gheata d'oh! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pe gheata d'oh!   Pe gheata d'oh! - Pagina 4 EmptyLun Feb 22, 2010 7:13 am

-Merge si asta!am chicotit. Chiar vrei sa stii??
Sus In jos
June .

June .


Mesaje : 203
Data de inscriere : 20/02/2010

Pe gheata d'oh! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pe gheata d'oh!   Pe gheata d'oh! - Pagina 4 EmptyLun Feb 22, 2010 10:07 am

-Normal ! Scuipa tot ! rase slab asteptand
Sus In jos
Sami

Sami


Mesaje : 201
Data de inscriere : 20/02/2010

Pe gheata d'oh! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pe gheata d'oh!   Pe gheata d'oh! - Pagina 4 EmptyLun Feb 22, 2010 11:10 am

-Pai sa vedem!Am fost odata la intalnire cu o pitipoanca, vorbea intru-na despre posete, haine, pantofi, farduri, machiaje, fostii ei prieteni. Zicea ca ea trebuie tratata ca o printesa, ca ea e speciala si minunata si trebuie sa ma port bine cu ea. Eu nici macar nu puteam vorbi, daca deschideam gura sa zic ceva imediat se baga ea si vorbea. Am suportat cat am suportat apoi a zis ca ea nu umbla cu drogati, cu fumatori si daca vreau sa fiu cu o printesa ca ea trebuie sa ma las. In momentul ala am luat salata din fata ei si i-am turnat-o in cap apoi am plecat. Acum tu!
Sus In jos
June .

June .


Mesaje : 203
Data de inscriere : 20/02/2010

Pe gheata d'oh! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pe gheata d'oh!   Pe gheata d'oh! - Pagina 4 EmptyLun Feb 22, 2010 12:51 pm

Rase .
-Poi am iesit o data in oras cu un tip , mi` s-a parut okey la prima vedere apoi cand am mers la o discoteca , si-a scos din buzunare vreo 6 telefoane ,si cand iti era lumea mai draga vorbea , apoi l-am pus sa le inchida , le-a inchis si a inceput sa zica ca el vrea sa si`o traga cu mine ca sunt buna rau , ma rog am ignorat , si ne-am dus sa dansam si acolo au venit niste tipe care au inceput sa urle la mine sa il impinga , si am aflat ca el era defapt cu una din alea si el vroia sa se combine cu mine . Ce cacat .
Sus In jos
Sami

Sami


Mesaje : 201
Data de inscriere : 20/02/2010

Pe gheata d'oh! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pe gheata d'oh!   Pe gheata d'oh! - Pagina 4 EmptyMar Feb 23, 2010 6:26 am

Am inceput sa rad.
-Imi place tipul!Inafara de partea cu telefoanele!
Sus In jos
June .

June .


Mesaje : 203
Data de inscriere : 20/02/2010

Pe gheata d'oh! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pe gheata d'oh!   Pe gheata d'oh! - Pagina 4 EmptyMar Feb 23, 2010 10:15 am

-Da asa zici tu in calitate de baiat . Dar daca ai fi fata ?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pe gheata d'oh! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pe gheata d'oh!   Pe gheata d'oh! - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Pe gheata d'oh!
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Purple Beach  :: Manhattan Town :: Patinoarul Rockefeller-
Mergi direct la: